Czym się zajmujemy?

Handlem nadwyżkami produkcyjnymi, stockami magazynowymi.

Nadmierny zapas towaru jest problemem który wielu właścicieli firm czy menadżerów nie traktuje jako priorytet. Nadmierny zapas towaru ma negatywny wpływ na przepływ gotówki oraz zajmuję cenne miejsce w magazynie a ostatecznie jest szkodliwy dla raportów finansowych firmy.

Specjalizujemy się w kupnie i sprzedaży tego typu towaru który jest problematyczny zaistniałe sytuacje jak krótka data lub brak daty przydatności, przestarzałe kody kreskowe, nie odebranie zamówienia, towary wolno rotujące, stare zapasy magazynowe, nadprodukcja, towary z likwidacji firmy, końcówki stanów i generalnie każdy rodzaj towaru który chcielibyście Państwo pozbyć z magazynu.

W jaki sposób może to pomóc Państwa firmie? 
· umożliwia uwolnić cenne miejsce w magazynie / sklepie
· obniża koszty ogólne oraz koszty działalności operacyjnej
· możecie Państwo liczyć na szybką decyzje z naszej strony
· pieniądze natychmiast wysyłane na Państwa konto
· poprawa przepływów pieniężnych, wzrost kapitału obrotowego.
· opróżnianie starego towaru pozwoli utrzymać twoje stany magazynowe czyste oraz zawsze z aktualnym stanem

Twoi klienci będą mogli skupić się na aktualnych towarach zamiast pozostałością która została zebrana przez lata. Pozwoli to waszej firmie skoncentrować się na sprzedaży dochodowy towarów czyniąc w ten sposób Wasz biznes bardziej wydajnym oraz efektywnym.

Każdy rodzaj towaru będzie przez nas brany pod uwagę, handlujemy dosłownie wszystkim od ilości paletowych po cało samochodowe. Jeżeli wasza firma zmaga się z tego typu sytuacjami i jest coś co mogliby Państwo na tą chwilę nam zaoferować zapraszam do kontaktu.

Kontakt